Temp Foto 01

O firmie UNI-PLAST – dostawca stolarki okiennej oraz drzwiowej

Poznaj nas!

UNI-PLAST jest cenionym dostawcą okien i drzwi PCV, a także okien drewnianych, drzwi pokojowych i wejściowych oraz bram garażowych i przemysłowych. Oferujemy najwyższej jakości usługi w atrakcyjnej cenie. Naszą działalność opieramy na takich wartościach, jak uczciwość i profesjonalizm w działaniu, dzięki którym zyskaliśmy zaufanie szerokiego grona Klientów. Zapraszamy do poznania oferty parapetów drewnianych i profili aluminiowy.

Działamy na rynku stolarki okiennej od 1998 roku. Początkowo prowadziliśmy sprzedaż i świadczyliśmy między innymi usługi wymiany okien na terenie Dolnego Śląska. Obecnie posiadamy też Klientów na terenie województw ościennych. Od dwóch lat prowadzimy działalność poza granicami kraju – pozyskaliśmy wielu Klientów z Niemiec i Czech, którzy docenili na przykład oferowane przez nas rolety aluminiowe i bramy przemysłowe.

Sprzedaż okien, drzwi i bram garażowych

Oferujemy kompleksowe rozwiązania, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów w pełnym cyklu zamknięcia budowy. Początkowo zajmowaliśmy się sprzedażą okien, z czasem rozbudowaliśmy naszą ofertę o parapety granitowe i rolety. W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele modeli drzwi wejściowych i drzwi pokojowych.

Co jeszcze mieści się w zakresie działalności UNI-PLAST? Skupiając się na sprzedaży drzwi i okien PCV, bram garażowych oraz okien drewnianych, świadczymy jednocześnie usługi między innymi w zakresie wymiany okien i montażu drzwi.

Ponadto, kładziemy parapety i blaty kamienne, zakładamy markizy i inne osłony okienne oraz instalujemy bramy garażowe i przemysłowe. Wszystko po to, abyście Państwo mogli zakupić wszystkie elementy stolarki otworowej w jednym miejscu, bez tracenia czasu na poszukiwanie różnych dostawców.

Staramy się zapewnić dostęp do okien, drzwi i bram garażowych jak najwyższej jakości, gwarantujemy szybki i fachowy serwis, nieustannie podnosimy dla Państwa swoje kompetencje. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania technologiczne oraz na bieżąco śledzimy światowe trendy wzornictwa. Jesteśmy po to, aby spełniać indywidualne wymogi zarówno właścicieli domów jednorodzinnych, jak i Klientów inwestycyjnych.

Czekamy na Państwa w salonie przy ul. Dąbrowskiego 2 w Lubaniu. Jesteśmy także do dyspozycji telefonicznej i mailowej.
Zapraszamy!

Nasi pracownicy służą pomocą

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy, to zasługa wyspecjalizowanej kadry pracowniczej, która w razie potrzeby służy Państwu pomocą.

 • Krzysztof Czerepak Oferty, wyceny

  Wyceny, oferty i obsługa klienta. 721-990-030

 • Adam Mertuszka Kierownik

  Jeżeli macie Państwo jakieś pytania dotyczące naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Tel. 721-990-008

 • Krzysztof Zalipski Właściciel, doradztwo techniczne

  Zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą Technicznym, który doradzi w zakresie najlepszych rozwiązań, zaprezentuje bieżącą ofertę produktów oraz odpowie na wszystkie Państwa pytania. Tel. 663-857-888

 • Biuro Techniczne Serwis

  Jeżeli mają Państwo jakikolwiek problem z naszymi produktami prosimy kierować swoje uwagi do biura. Tel. 75-721-43-41

Co mówią nasi klienci?

Przeczytaj opinie Klientów o naszych produktach i usługach.

 • referencje

  Wykonawca, firma UNI-PLAST, wykazał się rzetelnością, sprawnością i fachowością dusponując odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i potencjałem, umożliwiając sprawną realizację przedsięwzięca - dostawa oraz montaż 6 szt. bram garażowych. Przedmiot umowy został wykonany bezusterkowo z zachowaniem terminów.

  Referencje
 • markizy lubań

  Firma UNI-PLAST współpracowała z naszą szkołą w zakresie wymiany starej, drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej, na nową, wykonaną z PCV. Zakres robót został wykonany profesjonalnie oraz terminowo. Polecamy firmę innym klientom, jako zaufanego kontrahenta.

  Referencje
 • Referencje_Strona_07

  Administracja Mieszkań Komunalnych w Lubaniu potwierdza, że Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "UNI-PLAST" wykonywała prace budowlane polegające na wymianie stolarki okiennej i drzwiowej. Rekomendujemy firmę jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań remontowych i budowlanych.

  Referencje