Bramy przemysłowe Bolesławiec

Obok wysokiej jakości bram garażowych – rolowanych, uchylnych, segmentowych i rozwiernych, możemy Państwu zaproponować zakup nowoczesnych bram przemysłowych. Chcąc odpowiadać na zróżnicowane potrzeby naszych Klientów, w sprzedaży posiadamy rozmaite warianty tego typu produktów, przy czym każdy z nich cechuje najwyższa jakość zastosowanych do jego produkcji materiałów oraz niezawodność, dzięki której korzystanie z bramy jest niezwykle komfortowe. Proponujemy Państwu trzy rodzaje bram przemysłowych:

  • bramy przemysłowe segmentowe,
  • bramy przemysłowe rolowane,
  • bramy przemysłowe szybkobieżne.

Każdy z wymienionych wariantów, a więc zarówno brama przemysłowa segmentowa, jak i brama przemysłowa rolowana a czy szybkobieżna, ma nieco inną specyfikę, niemniej wszystkie sprzedawane przez firmę UNI-PLAST bramy przemysłowe dzięki swojej wytrzymałej konstrukcji są świetnie przygotowane do pracy w zróżnicowanych warunkach. Oznacza to, że niezależnie od wybranego modelu, mogą Państwo liczyć na niezawodność bramy, co przełoży się nie tylko na dużą wygodę w trakcie jej użytkowania, ale i na istotne oszczędności finansowe: nabyta w UNI-PLAST brama przemysłowa posłuży Państwu przez lata, gwarantując przy tym niesamowity komfort. Bramy przemysłowe z Bolesławca? Bramy przemysłowe ze Zgorzelca? Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Zalety bram przemysłowych od firmy UNI-PLAST

Proponowane przez nas modele bram przemysłowych mają szeroki wachlarz zastosowań. Bramy przemysłowe wykonuje się na zamówienie magazynów, hal produkcyjnych, myjni samochodowych, stacji diagnostycznych czy warsztatów samochodowych. Są łatwe w montażu i obsłudze, a przy tym niezwykle wytrzymałe i estetycznie wykonanie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi informacjami na ich temat, które znajdą Państwo w odpowiednich zakładkach ofertowych. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszego asortymentu, prosimy o kontakt. Potrzebne dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce „Kontakt”.

Oprócz przemysłowych bram segmentowych i rolowanych posiadamy także modele szybkobieżne, które są idealnym wyborem w przypadku dużego ruchu osób i przewozu towaru. Co istotne, bramy przemysłowe szybkobieżne sprawdzają się niezależnie od rodzaju budynku, w którym ma odbyć się ich montaż. Umożliwiamy Państwu wybór tego typu produktów w rozmaitych wariantach, między innymi z różnym wyposażeniem. Jeżeli nie są Państwo przekonani do zakupu konkretnego modelu, oferujemy pomoc w dopasowaniu odpowiedniego wariantu do charakteru pracy w Państwa firmie. Proponujemy między innymi bramy przemysłowe Dynamicroll, które dostępne są w wersji bez okien lub z dwoma rzędami okien. Silnik 1,5 kW gwarantuje prędkość otwierania do 2,5 m/s. Ten typ bramy może pracować właściwie w każdych warunkach – wytrzyma temperaturę od -30 do 70 st. C. Zachęcamy jednak do sprawdzenia naszej pełnej propozycji. Zarówno bramy przemysłowe, jak i bramy garażowe, to połączenie solidnego wykonania i szerokich możliwości estetycznych.

Showing all 4 results