Rolety zewnętrzne elewacyjne

Rolety zewnętrzne są uniwersalnym rozwiązaniem, stosowanym zarówno w budynkach oddanych do użytku, jak i tych dopiero czekających na wykończenie. Podczas chłodnych pór roku stanowią barierę dla zimnego powietrza, a latem chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem – podczas upału wystarczy spuścić roletę, by temperatura w pokoju spadła o kilka stopni Celsjusza. Montaż rolet zewnętrznych sprawi, że zużycie energii cieplnej potrzebnej do ogrzania pokojów się zmniejszy.

Rolety zewnętrzne obudowane są aluminiową pokrywą rewizyjną. Skrzynkę wystarczy zamontować np. we wnęce okiennej lub na murze – zaletą będzie brak konieczności ingerowania w światło okna. Klienci doceniają nasze rolety zewnętrzne m.in. za wysoką wytrzymałość – każda z nich to produkt będący w stanie przetrwać dziesiątki lat! W sprzedaży mamy również roletki materiałowe.

Rolety zewnętrzne – dlaczego warto je zamontować?

Rolety zewnętrzne mogą ochronić przed włamaniem. Nawet jeśli dany model nie spełnia norm antywłamaniowych, to i tak utrudni złodziejowi wejście do domu – sprzedawane przez nas rolety mają wytrzymałą aluminiową obudowę. Ponadto, rolety zewnętrzne stanowią izolację akustyczną – w pomieszczeniach osłanianych przez rolety jest niższy poziom hałasu.

Showing all 5 results