Drzwi aluminiowe Bolesławiec

Drzwi aluminiowe dostępne w naszej ofercie łączą w sobie jedne z najlepszych właściwości – są ciche, lekkie i zapewniają świetną izolację akustyczną. Użytkownicy drzwi aluminiowych doceniają je za wyjątkową wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne. W odróżnieniu od modeli z PCV i drewna, drzwi aluminiowe są mniej podatne na nacisk. Drzwi wykonane z aluminium chętnie kupują właściciele domów energooszczędnych, gdyż stanowią świetną barierę termoizolacyjną.

Wśród dostępnych w naszej ofercie modeli drzwi znajdują się zarówno te przeznaczone do nowoczesnych, jak i starszych budynków. Ze względu na łatwość obróbki aluminium można wykonać drzwi dopasowane np. do domów rustykalnych czy modnych budynków utrzymanych w stylistyce skandynawskiej. Warto pamiętać, że aluminium można łatwo pokryć okleiną imitującą dowolny materiał!

Drzwi aluminiowe zapewniają świetną izolację cieplną. Dzięki technologiom użytym do ich produkcji współczynnik przenikania ciepła jest bardzo niski. Ponadto skutecznie chłoną dźwięki, więc nawet mieszkańcy domów znajdujących się przy ruchliwych ulicach nie będą skarżyć się na nadmierny hałas dobiegający z zewnątrz.

Wejściowe drzwi aluminiowe będą stanowić świetną wizytówkę domu. Oprócz tego, że chronią przed zimnem i deszczem, mają wyjątkowy design, dzięki któremu pasują do różnych rodzajów budynków.