Drzwi stalowe i antywłamaniowe Bolesławiec

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo drzwi wejściowe stalowe w różnych wersjach. Dzięki temu mamy pewność, że spośród produktów składających się na nasz asortyment wybiorą Państwo dokładnie takie drzwi, które spełnią Państwa wszelkie oczekiwania. Wśród dostępnych modeli znajdują się zarówno te, które wpisują się w gust entuzjastów tradycyjnego stylu, jak i takie, które są idealne dla zwolenników nowoczesności i związanego z nim minimalizmu. Jako uznani dostawcy stolarki okiennej i drzwiowej proponujmy Państwu drzwi wejściowe wyprodukowane wyłącznie przez sprawdzonych i cenionych przez Klientów producentów. Współpracujemy między innymi z przedsiębiorstwem GERDA – polską firmą, która już od ponad 30 lat tworzy dla Państwa wyjątkowe i, co najważniejsze, wysokiej jakości drzwi, zamki i okucia. Oferujemy Państwu również drzwi stalowe KMT – również polskiej firmy, która funkcjonuje na rynku od 1967 roku. W tym zakresie proponujemy Państwu między innymi drzwi przeciwpożarowe KMT. W naszej ofercie znajdą też Państwo drzwi z popularnych obecnie kategorii: drzwi EI30 Zgorzelec oraz drzwi EI60 Bolesławiec.

Specyfika drzwi stalowych i antywłamaniowych od UNI-PLAST

Jeżeli szukasz drzwi przeciwpożarowych lub antywłamaniowych, to drzwi stalowe spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Stal jest tworzywem, z którego powstają najbardziej odporne na włamania modele drzwi – a to dzięki temu, że jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zmianę kształtu. Mimo iż drzwi stalowe są zazwyczaj montowane w budynkach użyteczności publicznej, to wśród produktów znajdujących się w naszej ofercie znajdą Państwo również takie drzwi wejściowe, które świetnie sprawdzą się w budownictwie mieszkaniowym. Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółami na temat dostępnych w naszej firmie wysokiej jakości drzwi wejściowych.

Drzwi stalowe sprawią, że budynek stanie się atrakcyjniejszy pod względem wizualnym. I choć nadają obiektowi szczególny walor dekoracyjny, co jest ich ogromną zaletą, to są jednocześnie praktyczne – drzwi ze stali można bez trudu dostrzec z dużej odległości. Do ich atutów należy również możliwość dokupienia do nich wielu ciekawych elementów wykończeniowych. To sprawia, że ich dopasowywanie do różnych stylów w architekturze nie stanowi żadnego problemu. Co jednak najistotniejsze – drzwi stalowe należą do jednych z najtrwalszych modeli drzwi na rynku, dzięki czemu świetnie nadają się do montażu w często odwiedzanych budynkach. Ponadto oferowane przez nas drzwi stalowe skutecznie chronią przed zimnem – to dzięki piance znajdującej się we wnętrzu konstrukcji. Ich konserwacja jest nieskomplikowana, a prace z tym związane nie muszą być realizowane zbyt często. By drzwi stalowe działały poprawnie przez dziesiątki lat, wystarczy od czasu do czasu naoliwić zawiasy.

W kontekście proponowanej przez nas oferty możemy wskazać jeszcze jedną, bardzo cenioną przez naszych Klientów zaletę. Drodzy Państwo, jeżeli są Państwo zainteresowani dostępnym w firmie UNI-PLAST asortymentem, to przypominamy, że oprócz sprzedaży drzwi zajmujemy się również ich montażem, między innymi na terenie Bolesławca i Lwówka Śląskiego.