Drzwi stalowe i antywłamaniowe Bolesławiec

W ofercie sklepu znajdziesz drzwi stalowe w różnych wersjach. Wśród dostępnych modeli znajdują się zarówno te dla entuzjastów tradycyjnych, jak i nowoczesnych rozwiązań. Jeżeli szukasz drzwi przeciwpożarowych lub antywłamaniowych, to drzwi stalowe spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Stal jest tworzywem, z którego powstają najbardziej odporne na włamania modeli drzwi – a to dzięki temu, że jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i zmianę kształtu. Mimo iż drzwi stalowe są zazwyczaj montowane w budynkach użyteczności publicznej, oferujemy również modele, które świetnie sprawdzą się w budownictwie mieszkaniowym.

Drzwi stalowe sprawią, że budynek zacznie wyglądać atrakcyjniej. Stanowią one wyjątkowy walor dekoracyjny i są jednocześnie praktyczne – drzwi ze stali są wyraźnie widoczne z daleka. Ich zaletą jest również możliwość dokupienia wielu ciekawych elementów wykończeniowych. Dzięki temu można dopasować je do różnych stylizacji. Drzwi stalowe należą do jednych z najtrwalszych modeli drzwi na rynku. To sprawia, że świetnie nadają się do montażu w często odwiedzanych budynkach.

Oferowane przez nas drzwi stalowe skutecznie chronią przed zimnem – to dzięki piance znajdującej się we wnętrzu konstrukcji. Ich konserwacja jest nieskomplikowana, a co więcej nie trzeba wykonywać tego typu prac często. By drzwi stalowe działały poprawnie przez dziesiątki lat, wystarczy od czasu do czasu naoliwić zawiasy. Oprócz sprzedaży drzwi zajmujemy się również ich montażem m.in.na terenie Bolesławca i Lwówka Śląskiego.