Bramy garażowe Bolesławiec

Oferta firmy UNI-PLAST obejmuje sprzedaż bram garażowych wiodących marek, w tym Nitus, Gros i Hörmann. Sprzedajemy między innymi bramy segmentowe oraz bramy rolowane produkowane z wysoce wytrzymałych materiałów i w oparciu o najnowsze technologie. Dzięki temu mamy pewność, że proponowane naszym Klientom produkty spełnią ich wszelkie oczekiwania i posłużą im przez długie lata. Dla tych z Państwa, którzy poszukują dobrej klasy bram garażowych oferujemy:

  • bramy garażowe segmentowe,
  • bramy garażowe uchylne,
  • bramy garażowe rozwierne,
  • bramy garażowe rolowane.

Każdy z oferowanych Państwu modeli bram garażowych wyróżnia wysoka jakość zastosowanych do ich produkcji materiałów, niezawodność i dostępność w różnych wariantach kolorystycznych. Odmienna jest jednak ich szczegółowa specyfika, która przesądza o wyborach naszych Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z dokładnymi opisami poszczególnych modeli bram garażowych – bram segmentowych, uchylnych, rozwiernych i rolowanych. W przypadku pytań, prosimy o bezpośredni kontakt. Niezbędne dane kontaktowane znajdą Państwo w zakładce „Kontakt”.

Niezawodne bramy garażowe Lubań

Bramy segmentowe mogą być montowane w niemal wszystkich rodzajach garażów, a ich niewątpliwą zaletą jest to, że otwierają się pionowo, tym samym zaoszczędzając miejsce przed garażem.Z kolei montaż bram rolowanych jest polecany w przypadku garażów o niestandardowych warunkach zabudowy. Należy jednak podkreślić, że bramy segmentowe to zdecydowanie bardziej popularny typ urządzenia. Dzieje się tak z kilku prostych powodów. Komfort obsługi, bogate wzornictwo i rozbudowany asortyment – wszystko to składa się na ich rynkowy sukces. Co ważne, ten element z pewnością nie uszkodzi samochodu. Bramami segmentowymi można manewrować na różne sposoby nawet wtedy, gdy pojazd jest bardzo blisko. Bramy rolowane, nazywane także żaluzjowymi lub roletowymi, są dobrym rozwiązaniem w przypadku niskich nadproży. Podczas ruchu skrzydło bramy nie zajmuje przestrzeni przed wjazdem do garażu, co pomaga wykorzystać miejsce podjazdu. Dodatkowo, w zależności od potrzeb, bramy rolowane można zamontować albo na zewnątrz, albo wewnątrz garażu. Wszystko zależy od Państwa preferencji.

W ofercie firmy UNI-PLAST znajdą też Państwo bramy garażowe rozwierne i uchylne. Pierwsze z wymienionych cenione są wśród naszych Klientów przede wszystkim za swoją stosunkowo niską cenę: bramy rozwierne uznawane są za najbardziej ekonomiczne zamknięcie garażu, przy czym nieduży koszt ich nabycia łączy się z wysoką jakością, która jest dostrzegalna między innymi w sprawności ich funkcjonowania. Z kolei bramy garażowe uchylne wyróżniają się prostotą konstrukcji, niewątpliwymi walorami estetycznymi, dzięki którym obiekt, w którym montowana jest brama, zyskuje nowy, odświeżony wygląd.

Uzupełnieniem dostępnego w naszej firmie asortymentu są wysokiej jakości bramy przemysłowe, które również występują w rozmaitych wariantach – jako bramy rolowane, segmentowe i szybkobieżne. Dokładnie informacje o oferowanych bramach garażowych i przemysłowych zamieszczamy przy opisach produktów – zapraszamy do lektury!

Showing all 6 results