Bramy przemysłowe rolowane

Oferta firmy UNI-PLAST, oprócz bram garażowych, spośród których mają Państwo do wyboru bramy garażowe segmentowe, uchylne, rozwierne i rolowane, obejmuje również bramy przemysłowe – najwyższej klasy produkty, pochodzące od sprawdzonych producentów, które cieszą się dużym uznaniem wśród naszych Klientów. Proponowane Państwu bramy przemysłowe rolowane zostały zaprojektowane w taki sposób, aby doskonale pełniły funkcje, do których zostały przeznaczone. Produkty tego typu muszą być z założenia lekkie, wytrzymałe i funkcjonalne, a zarazem zajmować jak najmniejszą powierzchnię. Mając tego świadomość, oferujemy Państwu bramy przemysłowe mające wszystkie te cechy, między innymi w wariancie rolowanym. Choć zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszym pozostałym asortymentem, przede wszystkim z bramami przemysłowymi segmentowymi oraz bramami przemysłowymi szybkobieżnymi. Jeżeli mają Państwo wątpliwości dotyczące tego, który model bramy przemysłowej będzie w Państwa przypadku odpowiedni, zapraszamy do kontaktu.

Charakterystyka bram przemysłowych rolowanych

Bramy przemysłowe rolowane są rozwiązaniem wszechstronnym – można montować je w budynkach już istniejących, jak i w dopiero powstających zakładach przemysłowych. Ich montaż jest łatwy i szybki. Zajmują też bardzo mało miejsca, co pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni wewnątrz zakładu czy hali. Brama rolowana jest montowana na płaszczyźnie pionowej, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla hal, do których podjazd jest zbyt krótki bądź prowadzi wprost na ulicę. Nie ogranicza również widoczności manewrującemu kierowcy, dzięki czemu zapewnia maksymalne bezpieczeństwo wykonywania manewrów, co jest istotne zwłaszcza w przypadku samochodów ciężarowych. Bramy przemysłowe rolowane charakteryzują się dużą izolacyjnością cieplną oraz akustyczną.

Wysoka jakość i niezawodność bram rolowanych od firmy UNI-PLAST

Proponowane przez naszą firmę bramy rolowane cechują się przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz niezawodnością. Dzięki temu mamy pewność, że nabyte w przedsiębiorstwie UNI-PLAST bramy przemysłowe posłużą Państwu przez lata i pozwolą na ich bezproblemową eksploatację. Jeżeli więc poszukują Państwo produktów tego typu mieszczących się na przykład w takich kategoriach ofertowych jak bramy rolowane Lwówek Śląski czy bramy rolowane Zgorzelec, z pewnością znajdą Państwo w asortymencie firmy UNI-PLAST dokładnie takie modele, które spełnią wszystkie stawiane im wymagania. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu – chętnie odpowiemy na Państwa pytania i pomożemy w doborze odpowiedniego modelu bramy przemysłowej.

Wyświetlanie jednego wyniku