O firmie

Misją firmy UNI-PLAST jest dostarczać Państwu satysfakcję przez oferowanie produktów i usług najwyższej jakości w jak najlepszej cenie. Nasz zespól opiera się na wartościach, które pomagają nam zyskać uznanie w oczach klientów – profesjonaliźmie w działaniu oraz uczciwości i zaufaniu.

UNI-PLAST

Nasza firma  działa na rynku stolarki okiennej nieprzerwanie od 1998 roku. Zaczynaliśmy od obszaru Dolnego Śląska, w tej chwili operujemy także na terenie województw  ościennych. Przed dwoma laty z powodzeniem rozpoczęliśmy ekspansję zagraniczną – z sukcesem pozyskaliśmy wielu klientów z Niemiec i Czech.

Jesteśmy dziś w stanie zaspokoić potrzeby klientów w pełnym cyklu zamknięcia budowy – początkową ofertę okien wzbogaciliśmy o rolety i parapety, posiadamy wiele modeli drzwi o różnych zastosowaniach. Zakładamy rolety, markizy, kładziemy parapety i blaty kamienne. Co więcej – instalujemy bramy garażowe i przemysłowe. A wszystko po to, żebyście mogli Państwo wyposażyć kompleksowo swój budynek w jednej firmie bez tracenia czasu na poszukiwanie różnych dostawców.

Z roku na rok dokładamy starań, aby dostarczać Państwu produkty jak najwyższej jakości. Bardzo dbamy o standardy usług, zapewniamy szybki serwis, podnosimy dla Państwa swoje kompetencje. Jesteśmy otwarci  – wciąż poszukujemy nowych rozwiązań technologicznych, śledzimy światowe trendy wzornictwa – chcemy spełniać indywidualne wymogi  zarówno właściciela domu jednorodzinnego jak i klienta  inwestycyjnego.

Sprawdźcie nas, na pewno znajdziemy najlepsze rozwiązanie!

Czekamy na Państwa w salonie przy ul. Dąbrowskiego 2 w Lubaniu. Jesteśmy także do dyspozycji telefonicznej i mailowej.

Zapraszamy!

Nasi pracownicy służą pomocą.

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy, to zasługa wyspecjalizowanej kadry pracowniczej, która w razie potrzeby służy Państwu pomocą.

 • Adam Mertuszka Obsługa Klienta

  Jeżeli macie Państwo jakieś pytania dotyczące naszej oferty zapraszamy do kontaktu. Tel. 721-990-008

 • Krzysztof Zalipski Obsługa Klienta- Doradca Techniczny

  Zapraszamy do kontaktu z naszym Doradcą Technicznym, który doradzi w zakresie najlepszych rozwiązań, zaprezentuje bieżącą ofertę produktów oraz odpowie na wszystkie Państwa pytania. Tel. 663-857-888

 • Biuro Techniczne Serwis

  Jeżeli mają Państwo jakikolwiek problem z naszymi produktami prosimy kierować swoje uwagi do biura. Tel. 75-721-43-41

Co mówią nasi klienci?

Przeczytaj opinie klientów o naszych produktach i usługach.

 • Scan10

  Wykonawca, firma UNI-PLAST, wykazał się rzetelnością, sprawnością i fachowością dusponując odpowiednią wiedzą, doświadczeniem i potencjałem, umożliwiając sprawną realizację przedsięwzięca - dostawa oraz montaż 6 szt. bram garażowych. Przedmiot umowy został wykonany bezusterkowo z zachowaniem terminów.

  Referencje
 • Scan8

  Firma UNI-PLAST współpracowała z naszą szkołą w zakresie wymiany starej, drewnianej stolarki okiennej i drzwiowej, na nową, wykonaną z PCV. Zakres robót został wykonany profesjonalnie oraz terminowo. Polecamy firmę innym klientom, jako zaufanego kontrahenta.

  Referencje
 • Referencje_Strona_07

  Administracja Mieszkań Komunalnych w Lubaniu potwierdza, że Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe "UNI-PLAST" wykonywała prace budowlane polegające na wymianie stolarki okiennej i drzwiowej. Rekomendujemy firmę jako solidną, wiarygodną, w pełni przygotowaną do kompleksowego wykonania zadań remontowych i budowlanych.

  Referencje